E rrallë/ E reja ngel shtatzënë dy herë brenda tre javëve, mëson se do të bëhet me vajzë, ndërkohë që ishte në pritje të djalit

Rasti i 39-vjeçares Rebecca Roberts ka çuditur një botë të tërë. Ajo ka mbetur shtatzënë me vajzën, ndërkohë që ishte në pritje të një djali.

Fenomeni i rrallë është i njohur si “superfetacion”, ndërkohë që në të gjithë botën raste të tilla numërohen fare pak.

“Nuk e dija që ishte e mundur të ngelësh sërish shtatzënë. Kam mbetur e befasuar”, ka deklaruar Rebecca.

Të dy fëmijët erdhën në jetë para kohe, për shkak të një problemi me kordonin e kërthizës së vajzës.

Ata tashmë gëzojnë shëndet të plotë dhe qëndrojnë të qetë në gjirin e familjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.