E tmerrshme, ja si nderohen 3 terroristët serbë në Mitrovicën e Veriu. Kreu i Listës Serbe puth fotografitë e të vrarëve

Tre terroristët e vrarë në Banjskë, u nderuan sot në Mitrovicën e Veriut, në një kohë që është territor i Kosovës. Qytetarë serbë, nderuan në një vend ku ishin vendosur fotografitë e tyre dhe qirinj, autorët e sulmit ndaj Policisë së Kosovës, ku për pasojë humbi jetën dhe një efektiv, dhe u plagos një tjetër. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts