E trishtë! 20-vjeçari pi një shishe vodka, shkon për të fjetur dhe nuk zgjohet më kurrë

Një nënë tregoi historinë tragjike të djalit të saj vetëm 20-vjeç, i cili humbi jetën tetorin e shkuar. Mikey Cunniffe ishte mbledhur me shokët e shtëpisë duke parë video në YouTube, kur piu një shishe me vodka dhe gjeti vdekjen.

Pavarësisht përpjekjeve të miqve për ta shpëtuar, 20-vjeçarin e zuri gjumi dhe nuk u zgjua më kurrë. Mjeku ligjor përcaktoi se i riu vdiq për shkak të helmimit nga alkooli.

Sipas asaj që shkruan e përditshmja britanike The Sun, nëna e tij, Chrisie Yates vendosi ta ndajë historinë e të birit, për të paralajmëruar të rinjtë, që të bëjnë kujdes, ndërsa rrëfeu se Mikey pinte shumë rrallë alkool.

“Ai po shijonte jetën. Kishte kaluar një natë të bukur me miqtë e tij. Shkoi për të fjetur dhe nuk u ngrit më, por të paktën nuk pati dhimbje. Ishte një djalë i mbarë, i zgjuar dhe me këmbë në tokë. Ishte shumë zemërgjerë…”, tha nëna e tij mes të tjerash.

Mikey2
Mikey2

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.