E TRISHTË/ Ditë zie për futbollin shqiptar, ish-portieri i njohur ndahet nga jeta në moshën 50-vjeçare

Ditë zie për futbollin shqiptar dhe skuadrën e Apolonisë, teksa ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeçare, ish-portieri Arben Sinani.

ARBEN SINANI

Ky lajm është bërë i ditur nga miqtë dhe të afërmit e tij. Sinani është ndarë nga jeta si pasojë e COVID-19 duke mos e fituar dot betejën me virusin e tmerrshëm.

Një lajm i hidhur ky për futbollin shqiptar, klubin e Apolonisë, familjarët dhe miqtë e tij pas ndarjes nga jeta të ish-portierit Arben Sinani. /PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com