E trishtë! Koronavirusi i merr jetën në moshë të re këngëtarit shqiptar

Këngëtari nga Mazniku i Deçanit, Kushtrim Sylaj, ka vdekur si pasojë e infetikimt me COVID-19.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur ish-deputeti Rasim Selmanaj. “Lajm tronditës! Kushtrim Sylaj nga Mazniku i Deçanit humb jetën me covid 19.

Ishe këngëtar i spikatur e pika e djalit! Kështu do të kujtojmë! Lutemi për shpirtin tënd Kushtrim!”, ka shkruar ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.