“E vërteta është brenda në kuti”/ Kryemadhi: Sot u dorëzuan ankimimet e para për 25 prillin! Do t’i shkojmë deri në fundKryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas ankimimeve të para, që kjo forcë politikë bëri sot në KQZ, për të shpallur të pavlefshëm rezultatin në Dropull.

monika kryemadhi

Në një postim në Facebook, Kryemadhi shkruan se do t’i shkojnë deri në fund zbardhjes të së vërtetës, që sipas saj ndodhet në kutitë e 25 prillit.

“Grupi i juristëve i angazhuar pranë LSI për çështjet zgjedhore, dorëzoi sot ankimimet e para për procesin e 25 Prillit. Kështu do të vazhdojnë me radhë, në respekt të afatit ankimor, për të gjitha problematikat e evidentuara. Me vigjilencë dhe qetësi, t’i shkojmë deri në fund zbardhjes së të vërtetës. E vërteta e 25 Prillit është brenda tek kutitë”, shkruan Kryemadhi.

shkresa kqz

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.