E vogla e familjes Kardashian-Jenner feston 24-vjetorin, motrat bëjnë urimet e veçanta për miliarderen më të re në histori

Sot është ditëlindja e Kylie Jenner dhe pak 24-vjeçare të tjera mund të pohojnë se kanë pasur ndikimin që ajo ka pasur mbi trendet e bukurisë në një moshë kaq të re.

Kris Jenner, mamaja e Kylie, ndau në rrjetet sociale disa foto bashkë me një foto me vajzën 3-vjeçare të Kylie, Stormi.

Sa i përket Kendall, ajo postoi një numër fotografish në Instagram Story të saj së bashku me një mesazh të ëmbël.

“Gëzuar ditëlindjen motrës sime të vogël! Unë do të të mbaj kështu përgjithmonë dhe përgjithmonë,” shkroi Kendall krahas një fotografie të saj si një foshnjë e vogël duke u përqafuar me Kylie”

Kendall

Falë linjës së saj të  bukurisë Kylie Cosmetics, ajo është bërë miliarderja më e re në botë.

Qasja e saj joshëse dhe eksperimentale ndaj bukurisë e ka bërë atë anëtaren më të ndjekur të perandorisë së familjes Kardashian.

Kylie Jenner 1t T

Nga e errëta deri në shkëlqim verbues, Kylie ka gozhduar bukurinë gjithmonë edhe në tapetin e kuq.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *