E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, ndërron jetë 62-vjeçari në Lushnje

Një 62-vjeçar me iniciale J.XH., ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga zetori teksa po punonte tokën.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Hysgjokaj në Lushnjë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts