Edhe fëmija i parë në Kosovë djalë, lindi 1 minutë pas ardhjes së 2022-shit

Foshnja i parë në Kosovë, që erdhi në jetë pak pas trokitjes së 2022-shit, është djalë.

Mësohet se ai ka ardhur në jetë në orën 00:01 në Klinikën e Gjinekologjisë të QKUK-së. Nëna është nga Prishtina, Hajrije Shabani dhe ky është fëmija i parë i saj.

Kujtojmë se në Tiranë, dy foshnjat e para të këtij viti ishin djem, Akid dhe Aiden.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com