Edhe kjo s’ishte parë/ Striptistet dhurojnë show në varrimin e kolegut, kërcejnë në mënyrë sensuale para arkivolit të tij (VIDEO)

Jemi mësuar të shohim ceremoni mortore me trishtim, lot dhe fjalë zemre e të ndjera ndaj personit që po largohet nga kjo jetë. Por ky nuk është rasti i një ceremonie në Afrikën e Jugut.

Vdekja e një balerini ekzotik Mududuzi “Carbury” Zwane, është shoqëruar me striptiste, që nisën të kërcenin para arkivolit të tij. Ata nisën t’i kërcenin në mënyrë sensuale dy të afërmve të viktimës, që ishin ulur në karrige për të shijuar spektaklin.

Mduduzi u vra në moshën 26-vjeçare pasi u qëllua me një armë nga një veturë në lëvizje dhe u gjend i plagosur në rrugë. Pasi përfundoi në spital, ai humbi jetën si pasojë e plagëve që kishte marrë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *