Edhe një kryeministër martohet… fshehurazi?!

Kryeministri britanik, Boris Johnson thuhet se është martuar me të fejuarën e tij, Carrie Symonds në një ceremoni të planifikuar në fshehtësi të rreptë.

Çifti thuhet se ka shkëmbyer premtimet në katedralen Westminster, përpara një grupi të vogël miqsh të ngushtë dhe familjes.

Downing Street nuk ka komentuar raportet në ”Mail on Sunday” dhe ”The Sun”.

Një ndihmës i tij tha se “më kanë thënë në mënyrë rigoroze të mos komentoj”.

”The Sun” raportoi se edhe shumë zyrtarë të tjerë në Downing Street nuk ishin plotësisht në gjendje të thoshin nëse çifti kishte vënë kurorë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.