Edhe sa gjak duhet të derdhet në Kosovë?

Nga Kevin Agolli Zgjimi i kësaj të diele ishte tragjik, shqetësues, dhe i frikshëm për atë çka ndodhi dhe çka mund të ndodhte. Kosova u gjend nën sulm! Megjithatë ky nuk është aspak një kryetitull. Kjo këmbanë alarmi, që shoqërohet gjithmonë me zhurmën e makinave dhe armëve të ushtrisë serbe në kufi me Kosovën, nuk […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts