Edi Rama nxjerr pamjet: Kartolinë vjeshte nga Puka e rilindur, ju uroj një të dielë të paqtë!
Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel me një video nga qyteti i Pukës, i cili duket se vitet e fundit po kthehet në një atraksion turistik.

Puka.1

Përmes një postimi në “Facebook” ku shfaqen bukuritë e Pukës, kreu i qeverisë iu uron ndjekësve të tij një të diel të paqtë.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me këtë kartolinë vjeshte nga Puka e Rilindur Turistike, ju uroj një të diel të paqtë🙏”, shkruan Rama.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.