Edi Rama publikon foto të maketit të Portit të Durrësit: Do jetë një prej më të mëdhenjve të Mesdheut


Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto të maketit të sapo përfunduar për Portin e Durrësit.

moket q

Kreu i qeverisë thotë se ky do të jetë një prej porteve më të mëdha turistikë në të gjithë Mesdheun.

Rama shkruan se u ndërtua në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai.

Postimi i plotë

MIRËMËNGJES

dhe me maketin e sapopërfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, për transformimin e Portit të Durrësit në një prej porteve më të mëdha turistikë të Mesdheut, ju uroj një javë të mbarë

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.