Edi Rama publikon fotot nga materniteti i ri i Beratit: Do hapë dyert së shpejti
Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të hënë duke publikuar disa foto materniteti i ri i Beratit.

materniteti 1

Përmes një postimi në rrjetet sociale kreu i qeverisë shprehet se ai do të hapë dyert së shpejti duke përmbyllur rilindjen e kompleksit spitalor të këtij qyteti.

“Mirëmëngjes dhe me Maternitetin e Ri të Beratit që hap dyert së shpejti, duke përmbyllur rilindjen e kompleksit spitalor të këtij qyteti, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

materniteti 2 materniteti 3 materniteti 4 materniteti 5 materniteti 6 materniteti 7 materniteti 8 materniteti 9

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.