“Edi Veliaj dhe Erion Rama nga sevdaja e madhe që kanë për njëri tjetrin”- Vasili nxjerr urimet për Luiza Gegën: Kur vjen puna te burgu kryeministri…


Deputeti i Partisë së Lirisë ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj për urimet për titullin e atletes shqiptare Luiza Gega.

vasili1

Vasili shprehet se ata bëjnë urime pa lëvizur asnjë gërmë në krahasim me njëri tjetrin ndërsa ka postuar edhe fotot e statuseve të tyre në rrjetet sociale.

Ragimi i plotë i Petrit Vasilit

Po sa te trashe jane keta te dy, Edi Veliaj me kete Erion Ramen sa qe, nga sevdaja e madhe per njeri tjetrin, edhe urimin per Luiza Gegën ne FB e bejne fix njelloj pa levizur germa.

Uf….na e shpifën me gjithe kete sevda per njeri tjetrin

Dreq o pune, se kur vjen muhabeti te burgu ky KM e tradhton dashurine, të lë xhenazen dhe thote se: eshte individuale pergjegjesia.

Shihini vetë fotot dhe mbani gazi te mos ju shqyeje brinje

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *