Edukatori në SHBA shtyn dhunshëm 4-vjeçaren, e ëma: Njeri pa zemër (VIDEO)

Një video tronditëse është duke u shpërndarë në rrjete sociale. Në të shihet një edukator në Ohio të SHBA-ve teksa shtyn dhunshëm fëmijën 4 vjeçe.

Siç duket nga kamerat e sigurisë të kopshtit, mësuesi e shtyn me dhunë vajzën 4-vjeçare, e cila bie në tokë. E gjitha ngjarja ka ndodhur më sy të një edukatori tjetër, i cili e shikon incidentin i pa shqetësuar dhe më pas largohet pa bërë asgjë.

Drejtori i kopshtit tha i pushoi nga puna të dy edukatorët dhe se i denoncoi ata në polici.

Për ngjarjen e rëndë ka reaguar dhe nëna e vajzës e cila ka thënë.

“Çfarë njeriu pa zemër. Një foshnjë e vogël që nuk di asgjë, gjithçka që di në jetë është të luajë, të hajë dhe të flejë, ju e shtyni atë dhe e hidhni poshtë”, tha nëna.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *