EKSKLUZIVE/ Arrestohet në Francë Behar Bajri

ekskluzive arrestohet ne france behar bajri
ekskluzive arrestohet ne france behar bajri

Është arrestuar në Francë, Behar Bajri. Lajmi është konfirmuar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Bëhet me dije se Bajri është arrestuar nga një operacion i zhvilluar në bashkëpunim me policinë shqiptare

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts