EKSKLUZIVE/ Barazimi ndaj Partizanit në derbi, lojtarët e Tiranës humbën shumën e majme


Tirana ka barazuar pa gola 0-0 mbrëmjen e së shtunës në derbin e kryeqytetit ndaj Partizanit, në stadiumin “AIR Albania”.

TIRANA

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se 20 milionë lekë të vjetër humbën lojtarët e Tiranës nga barazimi i së shtunës.

Kjo ishte premio e premtuar nga presidenti Refik Halili në rast fitoreje në derbi ndaj Partizanit.

Në tre përballjet në kampionat gjatë këtij sezoni, bardheblutë kanë një bilanc pozitiv teksa kanë arritur të fitojnë dy herë dhe duke barazuar një herë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.