EKSKLUZIVE/ Dinamo bën “pazar” te Kastrioti, akord me mbrojtësin e majtë
Dinamo bën një goditje të rëndwsishme për të forcuar linjën e majtë.

INDRIT PRODANI

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se drejtuesit blu kanë arritur marrëveshjen me titullarin e Kastriotit, Indrit Prodani. Duket se dëmtimi i Isaevskit ka bërë që dinamovitët të nxitojnë për të bindur klubin e Kastriotit që të lërë të lirë Prodanin.

Mbrojtësi i majtë ka shkëlqyer në tri sezonet e fundit me Kastriotin, duke treguar se mund të bëjë diferencën në rolin e tij. Mësohet se dy klubet dhe lojtari po diskutojnë detajet e fundit për të konkretizuar sot mbylljen e transferimit.

BUJAR BALLIU – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *