EKSKLUZIVE/ “Dridhet” Dinamo, sulmuesi i bluve pranë transferimit te Partizani

Xhuljano Skuka është pranë transferimit te Partizani.

SKUKA

“Panorama Sport” ka zbuluar ekskluzivisht se sulmuesi i Dinamos është shumë pranë kalimit te skuadra tjetër e kryeqytetit.

23-vjeçari me “nëndetësen” nuk ka shfaqur të gjithë potencialin e tij teksa në 13 ndeshje aktivizim në Kategorinë Superiore këtë sezon ai ka mundur të shënojë vetëm një gol.

Gjatë karrierës së tij Skuka gjithashtu ka mbajtur veshur edhe fanellën e Korabit, ku ka spikatur me paraqitjet dhe golat e tij në Kategorinë e Parë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *