Ekskluzive/ Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet në reanimacion në një spital privat në Tiranë

Lideri historik i PS Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se ish-kryeministri, 70-vjeç,  i vendit është shtruar në një spital privat në kryeqytet.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts