EKSKLUZIVE/ “Klasikja” e futbollit shqiptar, zbulohen arbitrat që do të vendosin drejtësi në Tirana-Vllaznia
Kryesfida e sotme dhe e javës së 16-të e Kategorisë Superiore është pikërisht sfida Tirana-Vllaznia.

VLLAZNIA TIRANA KRYMI HOXHALLARI

“Panorama Sport” ka zbuluar ekskluzivisht arbitrat e “Klasikes” së futbollit shqiptar Tirana-Vllaznia.

Kryesor do të jetë Enea Jorgji, i ndihmuar nga dy ndihmësit e tij, Ridiger Çokaj dhe Nertil Bregasi.

Erion Bastari është arbitër i katërt. Kridens Meta është arbitri i VAR-it, ndërsa Denis Rexha është në AVAR.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *