EKSKLUZIVE/ Masakra në Larushk, shoqërohet për të dytën herë Valter Bami

ekskluzive masakra ne larushk shoqerohet per te dyten here valter bami
ekskluzive masakra ne larushk shoqerohet per te dyten here valter bami

Shoqërohet në polici Valter Bami, për masakrën në Larushk.  Lajmi u konfirmua për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Klodiana Lala. Kjo është hera e dytë që Valter Bami shoqërohet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts