EKSKLUZIVE/ Partizani po negocion me ish-sulmuesin e Kukësit, zbardhet plani i “demave”
Partizani ka spostuar të gjithë vëmendjen te merkato teksa në “radarët” e klubit nga kryeqyteti është shfaqur edhe emri i ish-sulmuesit të Kukësit, Mirlind Daku.

MIRLIND DAKU

“Panorama Sport” ka zbuluar ekskluzivisht se Partizani po negocion me klubin e Osijekut në Kroaci për ta marrë 24-vjeçarin në formulën e huazimit.

Mesa duket të kuqtë kanë si synim për të përforcuar repartin e sulmit, aty ku në 15 javë kampionat janë shënuar po aq gola.

Gjithashtu përveç fanellave të Kukësit dhe Osijekut, Mirlind Daku ka mbajtur veshur gjithashtu dhe fanellën e Ballkanit dhe Llapit në Superligën e Kosovës.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.