EKSKLUZIVE/ Risia e listës së Rejës, mbrojtësi i Tiranës merr ftesë nga Kombëtarja

SHPËRNDAJE

Erjon Hoxhallari do të jetë risia e Edi Rejës në këtë grumbullim. Mbrojtësi i bardhebluve, me sa është marrë vesh, është ftuar nga italiani i përfaqësueses.

Hoxhallari

Ai do të jetë i grumbulluar për sfidat e kuqezinjve ndaj Andorrës, Anglisë dhe San Marinos. Hoxhallari është grumbulluar edhe më parë nga Reja, pikërisht në sfidat e vitit të shkuar, ndërsa edhe këtë herë ka fituar bonusin kuqezi.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.