Ekzekutohet me një plumb në kokë shqiptari në Greqi

Vritet shqiptari në Greqi. Sipas mediave greke shqiptari është gjetur i vdekur në oborrin e banesës. Dyshohet se viktima është i moshës 55 vjeç, ndërsa raportohet se është qëlluar me një plumb në kokë.

Bëhet me dije se ishte një i afërm i viktimës që ka lajmëruar autoritet. Sakaq hetimet vijojnë për të zbardhur të plotë ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts