Ekzekutoi ish-dhëndrin në 2021, Prokuroria e Tiranës kërkon burg përjetë për Mexhit Picarin dhe 35 vite për të bijën

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar burg përjetë për Mexhit Picarin, ndërsa për të bijën Dhurata Picarin ka kërkuar 35 vite.

Ata akuzohen për vrasjen e ish-dhëndrit Kudret Saliajt.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi në vitin 2021, ndërsa si pasojë e përplasjeve u plagos edhe avokati Adriatik Cama.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts