Elektrizohet sheshi “Skënderbej” nga dj Sven Väth, birra “Korça”, birra shqiptare ekskluzive e eventit

TIRANE

Sheshi “Skënderbej” në kryeqytet është kthyer prej ditësh në një skenë të madhe muzikore, e cila kulmoi të shtunën, me dj, e njohur Sven Väth, maestro i ritmeve dhe një legjendë e vërtetë e skenës së muzikës elektronike.

Për dekada të tëra, ai ka shkelur kufijtë e muzikës elektronike dhe ka lënë gjurmë të pakrahasueshme në industri.

Dhe ku ka evente dhe festa të mëdha, nuk mund të mungojë birra “Korça”, birra shqiptare ekskluzive e eventit. Qindra qytetarë u argëtuan nën tingujt e muzikës dhe shijes së mrekullueshme të birrës “Korça”, shoqëruese e konsumatorit në festa të mëdha, si produkt 100% shqiptar.

Birra “Korça”, i jep hijeshi festave dhe mbledh rreth stendës të rinj të cilët konsumojnë birrën cilësore dhe të preferuar nga të gjithë.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts