Emërohet drejtori i ri i burgut të Drenovës, ja kush e merr këtë detyrë

emerohet drejtori i ri i burgut te drenoves ja kush e merr kete detyre
emerohet drejtori i ri i burgut te drenoves ja kush e merr kete detyre

Emërohet drejtori i ri i burgut të Denovës. Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se këtë detyrë e ka marrë Fatjon Fasho.

Ka qenë drejtoria e komanduar e burgjeve që ka bërë prezantimin e drejtorit të ri të këtij institucioni.

Sipas informacioneve Fatjon Fasho ka kryer funksione të ndryshme në burgun e Drenovës dhe ka qenë gjithashtu edhe në pozicionin e zv.drejtorit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts