EMRAT/ Eksploziv zyrës noteriale në Tiranë, arrestohen autorët

Zbardhet sulmi me eksploziv që iu bë një zyrë noteriale. Ishte drejtori i policisë së Tiranës, Tonin Vocaj ai që bëri të ditur detajet nga operacioni që çoi në identifikimin dhe arrestimin e personave të përfshirë.

Ngjarja ndodhi në një zyrë noteraile, në rrugën ‘Perlat Rexhepi’.

Bëhet fjalë për shtetasit; Rald Zefi, Krado Katana dhe Eno Flamuraj.

Ndërkohë u shpallën në kërkim dy shtetas të tjerë. Sakaq, ka dyshime se personat në fjalë ishin paguar për të kryer këtë akt kriminal, ndërsa dyshohen dhe për një tjetër vënie eksplozivi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts