EMRAT/ Komisioni i Posaçëm për Dezinformimin, kush janë anëtarët e propozuar nga PS

emrat komisioni i posacem per dezinformimin kush jane anetaret e propozuar nga ps
emrat komisioni i posacem per dezinformimin kush jane anetaret e propozuar nga ps

Anëtarët e propozuar nga PS për Komisionin e Posaçëm për Dezinformimin

###

Erion Braçe (kryetar komisioni)

Bledi Çuçi

Mimi Kodheli

Pandeli Majko

Enslemvera Zake

Etilda Gjonaj

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts