EMRAT/ Kryen marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare me sëmundje mendore, arrestohen dy persona në Fier

emrat kryen marredhenie seksuale me nje 28 vjecare me semundje mendore arrestohen dy persona ne fier
emrat kryen marredhenie seksuale me nje 28 vjecare me semundje mendore arrestohen dy persona ne fier

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Fierit pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare.

Blutë njoftojnë se 28-vjeçarja dyshohet të ketë sëmundje të shëndetit mendor.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier, në bashkëpunim me ata të Seksionit për Trafiqet e Paligjshme të DVP Fier vunë në pranga shtetasit Klajdi Toshkollari, 21 vjeç dhe Ilker Kreci, 29 vjeç, pasi dyshohet se kanë kryer marrëdhënie seksuale me një 28-vjeçare me sëmundje mendore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts