Emrat/ Kultivuan qindra bimë kanabisi, përfundojnë në pranga 6 persona në Mat, mes tyre kryetari i fshatit

Në kuader te fazes 6 të operacionit policor antikanabis te koduar “Kreshta të pastra”, u arrestuan autorët dyshuar të kultivimit të 341 bimëve narkotike :
Vlash Stojani , Pashk Stojani dhe Jani Gjergji.

U proceduan ne gjendje te lirë : Gjevalin Brukaj (kryetar fshatit Stojan), dhe Mehill Dekagjini (inspektor i sherbimit pyjor)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts