EMRAT/ Operacion i madh kombëtar anti-droge nga toka dhe ajri në Tiranë dhe në gjithë Shqipërinë, mes të arrestuarve dhe një polic

Në megaopracionin e ndërmarrë dje dhe sot nga Policia, është dhe një efektiv. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Ccelmeta.

Bëhet fjalë për shtetasin Saimir Hysa, i cili është ndaluar nga AMP për këtë procedim. Po ashtu mësohet se pas hekurave ranë dhe shtetasit Glidi Ballolli, Francesk Braho, Evis Duzha, Rapi Malaj, Sajmir Rexhepi, Stiven Faqolli. Polici akuzohet për shpërndarje droge dhe armëmbajtje pa leje, trafik veprash arti dhe shpërdorim dhe përkrahja të autorit.

Ky operacion i madh kombëtar anti-droge nga toka dhe ajri u zhvillua në Tiranë dhe gjithë Shqipërinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts