EMRAT/ Pezullohen nga detyra 11 zyrtarët e Hipotekës së Lezhës, ja arsyeja

emrat pezullohen nga detyra 11 zyrtaret e hipotekes se lezhes ja arsyeja

Gjykata e Lezhës ka pezulluar nga detyra 11 zyrtarë të Hipotekës së Lezhës.

Sipas informacioneve, vendimi është dërguar për ekzekutim në Policinë e Lezhës.

Bëhet fjalë për këta shtetas:

Marinela Tuci

Orstela Bardhaj

Sebastjano Gjetja

Besjon Ivanaj

Ornela Marku

Eglantin Lleshaj

Dorina Sulaj

Xhentil Gjegji

Vitore Lleshi

Diljana Prenga.

BalkanWeb mëson se janë vënë nën hetim nga Prokuroria e Lezhës, pasi sipas organit të akuzës nuk kanë zbatuar një vendim gjykate në lidhje me një prone ne zonën e Ranës së Hedhur në Shëngjin.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts