Emrat/ Plagosja në Krujë, policia zbardh ngjarjen: U qëllua me armë nga një 52-vjeçar

emrat plagosja ne kruje policia zbardh ngjarjen u qellua me arme nga nje 52 vjecar
emrat plagosja ne kruje policia zbardh ngjarjen u qellua me arme nga nje 52 vjecar

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në Krujë, ku mbeti i plagosur Agron Asllani.

Policia bën me dije se rreth orës 13:00, në fshatin Bru Zallë, Krujë, shtetasi I. K., 52 vjeç, dyshohet se ka plagosur me armë zjarri, shtetasin Agron Asllanin, 42 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts