EMRAT/ Sherr me thika e leva mes të rinjve në Berat, gjithçka nisi pas gërvishtjes së makinës së njërit prej tyre. Dy vëllezërit…

emrat sherr me thika e leva mes te rinjve ne berat gjithcka nisi pas gervishtjes se makines se njerit prej tyre dy vellezerit
emrat sherr me thika e leva mes te rinjve ne berat gjithcka nisi pas gervishtjes se makines se njerit prej tyre dy vellezerit

Tre të rinj janë plagosur mbrëmjen e sotme në Berat.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Uznovë”,në dalje të qytetit të Beratit, ku të rinjtë, pasi kanë gërvishur automjetet, kanë hapur krahun në anë të rrugës dhe janë përleshur.

Kanë qenë dy vëllezërit Donald dhe Denis Destani, përkatësisht 29 dhe 25-vjeç, ata që pasi kanë zbritur nga mjeti i tyre, kanë thyer me leva xhamat e automjetit tip Ford Fokus, me targa AA 562 CS të shtetasit Xhuljano Hyraj, 27-vjeç.

Pas kësaj, dy vëllezërit dhe Xhuljano Hyraj janë konfliktuar me thika e leva, derisa i kanë ndarë.

Burime nga Spitali Rajonal Berat bëjnë me dije se, Donald Destani ka marrë plagë thike në shpatull, ndërsa Xhuljano Hyraj ka marrë goditje me levë në kokë. Të njëjtat burime konfirmojnë se, të tre të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Pas mjekimit, ata do shoqërohen në Komisariatin e Policisë Berat,ku do të merren në pyetje në lidhje me ngjarjen, pasi nuk dihen ende shkaqet e konfliktit mes tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts