Emrat/ “Tempulli”, Prokuroria e Gjirokastrës kërkon ‘detyrim paraqitje’ për tre të arrestuarit

emrat tempulli prokuroria e gjirokastres kerkon detyrim paraqitje per tre te arrestuarit

Prokuroria e Shkallës së Parë të Gjirokastrës kërkon masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për tre shtetasit e arrestuar në kudër të operacionit “Tempulli”.

Në pranga kanë rënë shtetasit Oltjon Duro, Pellumb Cela dhe Mateo Rondo.

Nga operacioni “Tempulli” që shtrihet në të gjithë vendin, ministri i Brendshëm Taulant Balla bën me dije se gjatë 48 orëve të fundit, janë arrestuar dhe proceduar 42 shtetas.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts