EMRI/ Aksident në Lushnjë, makina përplas motorin, vdes 28-vjeçari

Aksident me vdekje në Lushnjë. Ngjarja ndodhi
Rreth orës 04:10, në fshatin Ngurrëz. Burime zyrtare nga polocia bënë me dije se automjeti me drejtues shtetasin A. Sh., 32 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin Sherif Metushi, 28 vjeç

Si pasojë e përplasjes, ka ndërruar jetë 28-vjecari.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts