EMRI/ Aksidentohet nga kamioni i tonazhit të rëndë, ndërron jetë në vendin e punës 38-vjeçari nga Kruja

emri aksidentohet nga kamioni i tonazhit te rende nderron jete ne vendin e punes 38 vjecari nga kruja
emri aksidentohet nga kamioni i tonazhit te rende nderron jete ne vendin e punes 38 vjecari nga kruja

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në pikë inertesh në Krujë.

Gazetari Juljan Shota bën me dije për BalkanWeb se një punëtor, i identifikuar si Lulzim Balla, 38 vjeç, është përplasur nga një kamion i tonazhit të lartë.

I plagosuri është transportuar drejt spitalit, por nuk ka mundur që t’u mbijetojë plagëve të marra.

Sakaq, shoferi i kamionit është shoqëruar në komisariat, teksa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts