EMRI/ Arrestohet drejtori i shërbimit zjarrfikës së Cërrikut, ja për çfarë akuzohet

Vihet në pranga drejtori i shërbimit zjarrfikës së Cërrikut, Artion Taçi.

Mësohet se ai akuzohet për ushtrim ndikimi të paligjshëm dhe krim zgjedhor.

Arrestimi është bërë nga Agjencia e Mbikqyrjes policore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts