EMRI/ Arrestohet me urdhër të SPAK sekretarja e përgjithshme e ministrisë së Shëndetësisë, detajet e para

Arrestohet sekretarja e përgjithshme e ministrisë së Shëndetësisë. Arrestimi me urdhër te SPAK për korrupsion.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts