(EMRI) Autori përplaset me bashkëjetuesin e ish gruas…/Detaje si ndodhi vrasja në Fier

emri autori perplaset me bashkejetuesin e ish gruas detaje si ndodhi vrasja ne fier
emri autori perplaset me bashkejetuesin e ish gruas detaje si ndodhi vrasja ne fier

Një ngjarje e rëndë u regjitrua mbrëmjen e së premtes në Fier ku një konflikt i çastit la pas një viktimë.

Sipas informacioneve të para, dyshohet se autori i dyshuar i ngjarjes i cili është dhe Xhuliano Miho rezulton se ka është përplasur me bashkëjetuesin e ish bashkëshortes së tij.

25-vjeçari fillimisht është konfliktuar me viktimën dhe pas situata ka agravuar deri në plagosje me thikë, por viktima nuk i mbijetoi dot plagëve.

Ndërkohë që policia po heton, ka vënë në pranga autorin e dyshuar të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts