EMRI/ Dhunoi nënën e tij, pranga 43-vjeçarit në Fier

emri dhunoi nenen e tij pranga 43 vjecarit ne fier
emri dhunoi nenen e tij pranga 43 vjecarit ne fier

Një 43-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka dhunuar nënën e tij.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave ra shtetasi Ylli Rapaj, ndërkohë nëna e tij është pajisur me urdhër mbrojtjeje.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Y. R., 43 vjeç, banues në fshatin Kashisht, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje.”, thuhet në njoftimin e policisë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts