EMRI/ Eksploziv banesës së 52-vjeçarit në Shkodër, detajet e para

emri eksploziv baneses se 52 vjecarit ne shkoder detajet e para
emri eksploziv baneses se 52 vjecarit ne shkoder detajet e para

SHKODËR

I vendoset eksploziv banesës së një 52-vjeçari në Shkodër. Ngjarja sipas informacioneve të para ka ndodhur rreth orës 03:45, në portën e jashtme të banesës së shtetasit Sokol Shpendi, 52 vjeç, në lagjen “Tomë Kola”.

Policia njofton se është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse dhe si pasojë është dëmtuar vetëm një cep i portës së jashtme të banesës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts