EMRI/ Kapet në një ‘fermë kanabisi’, pranga ‘kopshtarit’ shqiptar në Britani

Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Britani pasi është kapur në një ‘fermë kanabisi’ në Thurlby.

Bëhet fjalë për shqiptarin Artur Koka, i cili u kap me 175 bimë kanabisi dhe sipas asaj që shkruajnë mediat e  huaja, 35-vjeçari ka pranuar se punonte si ‘kopshtar’.

Sakaq Koka ndodhet në paraburgim në pritje të masës së sigurisë nga drejtësia britanike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts