EMRI/ Krim brenda familjes në Elbasan, 44-vjeçarja vritet me sëpatë nga kunati

emri krim brenda familjes ne elbasan 44 vjecarja vritet me sepate nga kunati
emri krim brenda familjes ne elbasan 44 vjecarja vritet me sepate nga kunati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kusarth të Elbasanit, ku një 44-vjeçare, e identifikuar si Alma Qevani, është goditur për vdekje me sëpatë nga kunati i saj (burri i motrës).

Policia bën me dije se shërbimet e Komisariatit të Policisë Elbasan, gjatë kontrollit në territor, në fshatin Bradashesh, për kapjen e autorit, Tefik Tashi, në Peqin, kanë konstatuar një shtetas, me një sopatë në dorë dhe me duart me gjak, i cili po ecte me vrap.

Shërbimet e Policisë janë vënë vënë në ndjekje dhe kanë bërë kapjen e shtetasit R. T., banues në fshatin Shirgjan, Elbasan dhe kanë shoqëruar atë në Komisariat.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas, rreth orës 13:00, në fshatin Kusarth, në rrugë, ka goditur me sëpatë motrën e bashkëshortes së tij, shtetasen A. Q., 44 vjeçe, banuese në Kusarth, e cila është dërguar në spital, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Sëpata është sekuestruar në cilësinë e provës materiale. Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts