EMRI/ Qëllohet me plumb në kokë, humb jetën 27-vjeçari shqiptar në Itali

Vritet me armë zjarri në Itali një 27-vjeçari shqiptar Kastriot Ismailaj. Sipas mediave italiane i riu ka ndërruar jetë në spital, pasi nuk u bëri ballë plagëve të marra.

Ismailaj thuhet se kishte marrë një plumb në kokë, duke vështirësuar edhe mjekët për të ndërhyrë në kohë.

Ndërkohë, hetimet vijojnë për të zbardhur se çfarë ka ndodhur dhe kush është autori.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts