Emri/ Qëlloi me armë zjarri efektivin e policisë, identifikohet autori i plagosjes në kryeqytet

emri qelloi me arme zjarri efektivin e policise identifikohet autori i plagosjes ne kryeqytet

Klered Bozhani është personi që dyshohet se ka hapur zjarr pasditen e sotme ndaj efektivëve të repartit “Shqiponja”, duke plagosur një prej tyre.

Ngjarja ndodhi pranë zonës së Kinostudios në kryeqytet, teksa Bozhani qëlloi menjë plumb në bark efektivin e policisë Edlir Alleshi.

Sakaq, policia është vënë në ndjekje të Bozhanit, duke vijuar kontrollet në pikat dalëse të Tiranës, si edhe duke kontrolluar në qytet.

Klered Bozhani
Klered Bozhani

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts